KNIHA PRVNÍ POMOC DĚTEM

Kniha je napsaná nejen z pohledu zdravotníka, ale především na základě vlastních zkušeností.

Jak to vypadá uvnitř knihy?

Psali o mně

Reference

Dobrý den, chtěla bych Vám tímto poděkovat za vynikající knihu. Takovou příručku jsem potřebovala pro své snachy i pro sebe myšleno babičku při hlídání vnoučat. Jasné ,přehledné a zapamatovatelné instrukce kdyby se něco stalo. Děkuji

Hana Tvarůžková

Dobrý den, děkuji za vynikající knihu (příručku). Takový přehledný souhrn všech možných "nebezpečí" a rad na ně, jsem už dlouho postrádal. Vaše kniha mi moc pomohla. Samozřejmě nechci nic přivolávat, ale pokud k něčemu dojde, vím kam se podívat. Doporučuji ji pro každou maminku, i budoucí. Ještě jednou děkuji

Aleš Zavadský

Knížka První pomoc dětem je krásně a jasně napsaná, že i opravdový laik hned pochopí, co má v jaké situaci dělat. A díky krásné přehlednosti, instruktážním fotkám a radám k nezaplacení je nepostradatelným pomocníkem do všech rodin. Ze srdce můžu doporučit.

Bc. Kateřina Jindrová Zítkováporodní asistentka

Knížka Lenky Havrdové je citlivě a logicky zpravovaná, jednoduchá a zároveň precizní příručka pro všechny maminky. A pokud si ji maminky, tety, babičky přečtete, už nebude úraz dítěte vaši noční můrou. Poradíte si s každým stavem a Vy i Vaše dítě budete v bezpečí. Tuto dokonalou příručku mohu doporučit jako maminka dvou dětí i jako zdravotník. Neměla by chybět v žádné domácí knihovně, dětském kolektivu ani veřejném místě, kde se pohybují děti. Děkuji Lenko a smekám.

Jarmila Havlůjová

Moc pěkně napsaná knížka - prakticky a výstižně. Mám malého syna a přišlo mi normální tuto knihu mít jako součást domácnosti.Teď jsme ji nechala přečíst i babičku, která dělá chůvu ve školce, aby byla také připravena. Přeji všem, aby jsme ji paradoxně nemuseli potřebovat. Díky Lenko.

Martina Loskotová

Kniha První pomoc dětem je úžasná kniha. Je to kniha odborná, svým uspořádáním a kroužkovou vazbou velmi praktická, srozumitelně napsaná a přehledná. Kniha, osloví nejen rodiče či prarodiče, ale i učitele a další odbornou veřejnost a může se stát praktickým pomocníkem nejen v domácnostech, ale i na školách a v dalších institucích, které pracují s dětmi.

MGR. BLANKA KOZLOVSKÁspeciální pedagog, metodik prevence

S knihou První pomoc dětem som veľmi nadšená. Je úžasná. Sú tam veci ktoré sú veľmi zrozumiteľné pre každého. Som na materskej dovolené a táto kniha je pre mňa veľký pomocník pre moje detičky keby sa stal nejaký úraz.Už nebudem prekvapená zo situácie ktorá môže nastať ale budem odvážne jednať. Ďakujem Lenke že napísala tak úžasnú knihu je to pre mňa velmi veľká pomoc.Ešte raz ĎAKUJEM 😊

Anna Krupková

Kniha "První pomoc dětem" jsem přečetla jedním dechem, vše je krásně a přehledně utříděno. Musím přiznat, že mi kniha dodala větší klid, že kdyby náhodou něco, tak si poradím a určitě díky ní zaběhnu dokoupit příslušenství do domácí lékárničky.

Tereza Štefancová