KNIHA PRVNÍ POMOC DĚTEM

Kniha je napsaná nejen z pohledu zdravotníka, ale především na základě vlastních zkušeností.

Autorka Lenka Havrdová, DiS. je nejen profesionální zdravotník a dlouholetý lektor první pomoci, ale zároveň i maminka dvou dětí.

Kniha je napsaná nejen z pohledu zdravotníka, ale především na základě vlastních zkušeností.

Najdete v ní důležité informace podle nejnovějších pravidel první pomoci, ale také mnoho „Tipů od mámy“, které vás navedou k tomu, co použít při pomoci či ošetření dítěte i v případě, že nejste profesionálně vybaveni.

Kniha je určená opravdovým laikům.

„Je lepší být připraven než překvapen!“

Pro koho je knížka vhodná:

  • Patříte mezi rodiče, kteří chtějí vědět, co mají dělat, když přijde krizová situace?
  • Chystáte se na miminko a chcete být připraveni?
  • Chcete vědět, co dělat než přijede záchranka?
  • Chcete mít v knihovně rádce, pro klid v duši?
  • Nebo hledáte dárek pro kamarádku, která za chvíli porodí?

Pak je tato kniha právě pro vás.

Ideální knížka pro připravené a ne překvapené rodiče.
 
Najdete v ní spoustu tipů a triků z praxe, velmi nápomocné obrázky ze situací, které mohou nastat.
 
Pořiďte si tuto knížku i když právě čekáte na miminko, nebo již ho držíte v náruči.
 
Kniha nejen od mámy pro mámy, ale od mámy, která je zkušeným lektorem první pomoci s desetiletou praxí a profesionálním zdravotníkem v intenzivní péči.

Jak to vypadá uvnitř knihy?

Křest knihy

Psali o mně

Reference

Dobrý den, chtěla bych Vám tímto poděkovat za vynikající knihu. Takovou příručku jsem potřebovala pro své snachy i pro sebe myšleno babičku při hlídání vnoučat. Jasné ,přehledné a zapamatovatelné instrukce kdyby se něco stalo. Děkuji

Hana Tvarůžková

Dobrý den, děkuji za vynikající knihu (příručku). Takový přehledný souhrn všech možných "nebezpečí" a rad na ně, jsem už dlouho postrádal. Vaše kniha mi moc pomohla. Samozřejmě nechci nic přivolávat, ale pokud k něčemu dojde, vím kam se podívat. Doporučuji ji pro každou maminku, i budoucí. Ještě jednou děkuji

Aleš Zavadský

Knížka První pomoc dětem je krásně a jasně napsaná, že i opravdový laik hned pochopí, co má v jaké situaci dělat. A díky krásné přehlednosti, instruktážním fotkám a radám k nezaplacení je nepostradatelným pomocníkem do všech rodin. Ze srdce můžu doporučit.

Bc. Kateřina Jindrová Zítkováporodní asistentka

Knížka Lenky Havrdové je citlivě a logicky zpravovaná, jednoduchá a zároveň precizní příručka pro všechny maminky. A pokud si ji maminky, tety, babičky přečtete, už nebude úraz dítěte vaši noční můrou. Poradíte si s každým stavem a Vy i Vaše dítě budete v bezpečí. Tuto dokonalou příručku mohu doporučit jako maminka dvou dětí i jako zdravotník. Neměla by chybět v žádné domácí knihovně, dětském kolektivu ani veřejném místě, kde se pohybují děti. Děkuji Lenko a smekám.

Jarmila Havlůjová

Moc pěkně napsaná knížka - prakticky a výstižně. Mám malého syna a přišlo mi normální tuto knihu mít jako součást domácnosti.Teď jsme ji nechala přečíst i babičku, která dělá chůvu ve školce, aby byla také připravena. Přeji všem, aby jsme ji paradoxně nemuseli potřebovat. Díky Lenko.

Martina Loskotová

Kniha První pomoc dětem je úžasná kniha. Je to kniha odborná, svým uspořádáním a kroužkovou vazbou velmi praktická, srozumitelně napsaná a přehledná. Kniha, osloví nejen rodiče či prarodiče, ale i učitele a další odbornou veřejnost a může se stát praktickým pomocníkem nejen v domácnostech, ale i na školách a v dalších institucích, které pracují s dětmi.

MGR. BLANKA KOZLOVSKÁspeciální pedagog, metodik prevence

S knihou První pomoc dětem som veľmi nadšená. Je úžasná. Sú tam veci ktoré sú veľmi zrozumiteľné pre každého. Som na materskej dovolené a táto kniha je pre mňa veľký pomocník pre moje detičky keby sa stal nejaký úraz.Už nebudem prekvapená zo situácie ktorá môže nastať ale budem odvážne jednať. Ďakujem Lenke že napísala tak úžasnú knihu je to pre mňa velmi veľká pomoc.Ešte raz ĎAKUJEM 😊

Anna Krupková

Kniha "První pomoc dětem" jsem přečetla jedním dechem, vše je krásně a přehledně utříděno. Musím přiznat, že mi kniha dodala větší klid, že kdyby náhodou něco, tak si poradím a určitě díky ní zaběhnu dokoupit příslušenství do domácí lékárničky.

Tereza Štefancová

Jsem aktivní maminkou dvou krásných zdravých dětí. Mám to štěstí, že jsme zatím nezažili žádný vážnější úraz, ani onemocnění. Žádná zlomenina, operace, dokonce zatím ani žádná antibiotika. Občas rýmička a kašel. A možná proto se při setkání v praxi i s něčím banálním zbytečně vylekám a trošku zpanikařím. Po přečtení knížky První pomoc dětem od paní Lenky Havrdové jsem ale víc v klidu. Dokonce už jsem v praxi i využila poznatek z knížky týkající se první pomoci při krvácení nosu. Dříve bych dítě odvedla k umyvadlu, nechala ho v mírném předklonu a vyčkala, až krvácení ustane. Nyní už ale vím, že mohu lépe pomoci pevným stiskem nosních křídel po dobu min. 5 minut. A podobných rad je tato knížka plná. Stejně tak jako názorných fotek. Proto ji ráda doporučím i dalším rodičům ve svém okolí.

Martina Rudolfová

Aktuální nabídka

Kniha
340 Kč
Kniha + E-book
589
439 Kč
Ebook
249 Kč